Dom, rodzina - z kraju i ze świata z osobistej perspektywy: prywatny blog prywatnej osoby
Flag Counter

kobiety-kobietom

piątek, 16 czerwca 2017
poniedziałek, 18 maja 2015
sobota, 09 sierpnia 2014

źródło: kobiety-kobietom.com

Radom

Dlaczego Radom? ...z bardzo prostej przyczyny, mieszkam tu i pracuję. Od czerwca jestem sama po rocznym związku ...dla jednych długo dla innych nie długo. Mój ośmioletni syn pyta mnie dlaczego się nie umawiam... Cóż, od miesiąca obserwuję Radom i doszłam do wniosku, że jest to to martwe miasto. Uprzedzam pytanie, czy syn wie że jestem les..... tak. Pytanie, czy któraś z Pań się odezwie...??? ...Zobaczymy. :)

hr-line

10:02, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »

źródło: kobiety-kobietom.com

Kraków. Spędzę miło czas z fajną dziewczyną. Warto :)

Napisz. :) spotkajmy się, spędźmy miło wieczór i zobaczmy co z tego wyniknie. ;p

Najlepiej już dzisiaj albo jutro. Zdecyduj się. :)

- studentka (kobieca, zgrabna)

hr-line


10:01, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 sierpnia 2014

źródło: kobiety-kobietom.com

O.N.A. G.D.A.N.S.K.

Nie wspomnę o wieku, kolorze włosów, ulubionych potrawach, poglądach politycznych czy religijnych, muzyce, filmie, grach, książkach, lokalizmie czy innych preferencjach.
Chcę natomiast spróbować relacji z pewnym kontekście, oto on:

8 kroków (milowych)

1. Koncentruje się na własnym związku. Zazwyczaj, myśląc o własnym życiu, odwołujemy się do tego, co dzieje się u innym. Punktem odniesienia stają się normy społeczne, rodzinne, kulturowe. Tymczasem są to szablony, które wcale nie muszą pasować do waszej dwójki – przecież zupełnie unikalnej. Może waszym szczęściem jest życie na przekór, w sposób, jaki jeszcze u nikogo nie spotkaliście…
2. Nie zakładaj, że partnerka będzie czytała w twoich myślach. Takie założenie prowadzi do frustracji i rozczarowań. Ludzie często czekają, aż zostaną zrozumieni i ich fantazje zostaną spełnione, a relacje w międzyczasie kruszą się i umierają. W końcu ktoś wykrzyknie: „Nigdy nie zrobiłeś niczego dla mnie!”. A ta druga strona nie wiedziała, czego ta pierwsza chciała. Dlatego komunikuj to, co jest dla ciebie istotne. Podziel się sobą z partnerką.
3. Wady partnerki zostaw w spokoju. Jeśli masz taką myśl, że zdołasz zmienić partnerkę, jesteś w błędzie. Dobrym rozwiązaniem jest kochanie ją, mimo jakichś tam wad (zresztą do końca nie wiadomo, co jest wadą, czasem jakaś cecha może w innych okolicznościach może okazać się przydatna, na przykład lenistwo na wakacjach). Koncentracja na zaletach ukochanego człowieka to duża ulga dla nas, a dla niego motywacja, żeby jeszcze częściej używał ich we wspólnym życiu.
4. Rytuały. Możliwości są nieograniczone. Piątkowe wieczory przy dobrych filmach, Boże Narodzenie na nartach, kawa z pianką każdego ranka. Każdy rytuał zbliża parę, bo jest tylko dla tej dwójki ludzi.
5. Zgodny system wartości. Relacje stają się zbyt skomplikowane, gdy partnerzy próbują forsować odmienne systemy wartości. Tak naprawdę one najczęściej są trudno dyskutowalne. Jeśli każdy obstaje przy swoich zasadach, związek zamienia się w pole walki, a przecież nie o to chodzi.
6. Słuchaj argumentów partnerki. Często zdarza się, że żyjemy zamknięci w kole własnych lęków i wyobrażeń o ludziach i świecie. Jakieś doświadczenia nas ukształtowały i my wzięliśmy je za niepodważalną prawdę. Jeśli, słuchając partnera, poczujesz się jak biała kartka, dotrze do ciebie coś, co cię zaskoczy. Gdy słuchasz czy patrzysz na partnera, zatrzymaj się w swoich myślach i przekonaniach. Nie reaguj. Otwórz się na nowe w drugim człowieku.

Jeśli masz ochotę spróbować zapraszam. :) 

hr-line19:47, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »

źródło: kobiety-kobietom.com

bardzo towarzysko

Rozbierać Cię spojrzeniem tak długo i intensywnie aż sama zedrzesz z siebie wstyd i obawy.
Ranić Twoją szyję gradem pocałunków tak długo i intensywnie aż sama zamienisz się w ból pożądania.
Igrać z Twoją namiętnością tak długo i intensywnie aż sama zasmakujesz głodu.

Lubię pisać...

hr-line15:42, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 sierpnia 2014

źródło: kobiety-kobietom.com

zwykłej, dojrzałej, czas pokaże

Szukam, a właściwie sprawdzam czy to tutaj możliwe :-) kobiety, przyjaciółki, a może kiedyś miłości... Sama nie wiem i chyba bardzo w to nie wierze. Cokolwiek by to nie było bądź dojrzała, niezależna i bez problemów alkoholowych, narkotykowych itd. Mniej co najmniej 25 lat, a najlepiej więcej ode mnie. Nie musisz być nie wiem jak kobieca, ale paniom przesadnie męskim dziękuję. Nie będę Cię pocieszać po rozstaniach. Ja radzie sobie z takimi rzeczami sama. Nie jestem poradnia. Bądź po prostu 'ogarnięta' :-)
Może coś o mnie..28 lat, krótkie ciemne włosy. Brązowe oczy, średniego wzrostu i wagi. Mam dziecko-to dosyć istotne. Jeśli nie lubisz dzieci to nie pisz. Nie myśl, że jakoś to będzie, bo nie będzie. Trudny charakter, Lubie stawiać na swoim, czasem jestem nieczuła, ale jak kocham to całą sobą. Ani kobieca, ani męska. Po prostu zwykła dziewczyna. Jeśli masz ochotę to pisz.

hr-line

19:31, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 lipca 2014

źródło: kobiety-kobietom.com

APEL ??? ??

KOCHANE LESBIJKI proszę was abyście na tym PORTALU zachowywały godnie - tj.: bez obrzucania się błotem; mniej wulgarnego słownictwa; ograniczcie do minimum seks anonse od tego są inne portale; i chyba najważniejsze - jeśli już piszecie anonse to proszę was nie róbcie BYKÓW ORTOGRAFICZNYCH; bo z taką pisownią jest bardzo mała szansa na znalezienie tej drugiej połówki.

hr-line

Coś innego

Cześć :) Blondynka o pełnych kształtach szuka ciekawej kobiety a po co? Powiem wprost interesuje mnie znajomość oparta na fizyczności ponieważ cały czas szukam i eksperymentuje :) Lubisz seks? Napisz

hr-line

BEACIU MOJA MALEŃKA JA NADAL MAM OCHOTĘ NA TWOJĄ CIPUNIE.

WIEM ŻE MNIE OLEWASZ ALE MOŻE SPRÓBUJMY CO CI SZKODZI? NIE WYJDZIE NAM NIE PRZYPADNĘ CI DO GUSTU POWIEMY SOBIE BAJ. BĘDĘ PRÓBOWAŁA I NAKŁANIAŁA CIĘ TAK DŁUGO AŻ SIĘ ZGODZISZ NAJDROŻSZA.

hr-line

Kraków dowolna kombinacja

Spotkanie kawa seks...? spotkanie wino seks kawa? ...dla zdecydowanych kobiet. p.s zawsze możesz zaproponować własną kombinację ;)

hr-line

Seks

Pragnę seksu z kobietą.

hr-line

bez zobowiązań

poznam tylko les, kobiecą, dominującą 30+ ...interesuje mnie realna znajomość...

14:40, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 lipca 2014

źródło: kobiety-kobietom.com

dla kochających noc - czterdziestoparolatek..

Jestem bursztynem, który wyrzucony przez morskie fale, leży w samo południe na gorącym, rozgrzanym słońcem piasku.. Nagle goła stopa spacerującej po plaży niewiasty natrafia na ów kamyk... podnosi go... zamyka w dłoni i... odchodzi powoli, uśmiechając się do swoich myśli.

Wróciwszy do domu kładzie go przy swoim łóżku i zapomina o nim, na zawsze...
- to pesymistyczna wersja.

Chcesz poznać tę drugą?

Zostań moim "bursztynem", a Twoje miejsce zawsze będzie, przy mnie...
Będę Cię trzymać za rękę, rozmawiać nocą, podtrzymywać na duchu i przecierać irchą... co dnia :D

...daleka jestem od trójkątów, zamężnych Pań, czy osób aroganckich.

Chcę tylko znaleźć mój "bursztynek", przecież gdzieś jest...?

Potrafiąca czytać ze zrozumieniem uśmiechnięta 47latka ze stolicy.

hr-line

i still havent found

to takie proste, wywiesić ogłoszenie, dodać bez zobowiązań.
zamienić pół słowa.
albo w ogóle.
zaspokoić intymne pragnienia swoich ciał.
i zniknąć, rozpłynąć się.

ale co zrobić, gdy jest się zbudowanym ze słow?
gdy własna cielesność jest trudniej namacalna,
gorzej uchwytna,
niż wydychane przez rozchylone wargi powietrze?

jestem konstrukcja ze slow.
zmysły przenikają się wzajemnie.
jeśli rozumiesz, co mam na myśli,

daj znać.


jako ze może to mieć dla ciebie znaczenie:
Poznań, 21. 

hr-line22:04, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »

źródło: kobiety-kobietom.com

Tylko tyle, naprawdę.

Tylko tyle i aż tyle jednocześnie. Wiele osób tutaj szuka swojej drugiej polowy czyniąc to świadomie albo podświadomie. Ja nie. Naprawdę nie. Mimo, że obecnie jestem sama a i od ostatniego związku już sporo wody upłynęło. Chętnie wymienię myśli z kobietą (nieważne jaką, nieważne skąd), która może stoi na podobnym rozstaju dróg jak ja teraz. Może jest w związku, ale nie do końca szczęśliwa, może nie potrafi zapomnieć o przeszłości, może kocha platonicznie a może jest na początku czegoś, co nie wie, jak się potoczy. Albo jest daleka od wszelkich uczuciowych wariantów i czuje się, jak to się określa, "pusta w środku". Albo jeszcze coś innego, co jednak przywiodło ją jakimś cudem na tą stronę.

Zależałoby mi na jakiejś konstruktywnej wymianie zdań, poglądów, spostrzeżeń, jednym słowem - rozmowie, która coś wnosi, a nie będzie tylko kolejnym streszczeniem kawałka swojego życiorysu.

Ja właśnie na takim rozstaju się znalazłam. Mam sporo rzeczy, które z definicji powinny mnie cieszyć, mam swoje zainteresowania, które kocham. Ale od jakiegoś czasu nie sprawiają mi one radości. Kiedyś uwielbiałam również te samotne podróże. Dziś nie potrafię nawet spakować plecaka, nie mówiąc już o samym wyjeździe. Miłość, ta odwzajemniona, dojrzała i piękna w swej zwyczajności wydaje mi się tak odległa, jak wyprawa na księżyc. Gubię się wśród tłumu. Przestałam odróżniać czarne od białego.

Zależy mi tylko na korespondencji mailowej, żeby nie było, że nie mówiłam ;) Niech będzie chociaż jeden uśmiech w tej treści, bo wyjdę na takiego mruka, że żadnej odpowiedzi nie dostanę. ;) Ale tak, czasem jeszcze potrafię się uśmiechać. 

hr-line18:31, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »

źródło: kobiety-kobietom.com

Zapomnienie

Codziennie rano budzę się i zastanawiam po co to wszystko..... żyć ze świadomością że może nigdy nie zaznam szczęścia... dni stają się monotonne a miesiące nudne jakby już nic nie miało mnie spotkać zataczam się w otchłań nicości...Chciałabym kochać i być kochaną coraz częściej toczę walkę ze sobą Chce już czuć tą namiętność do niej!! szukam jej Tej która mogłaby zawładnąć moimi myślami, ciałem duszą przeszywać mnie na wskroś upijać namiętnością ze szczęścia , zabawiać w nocy anegdotami i dobrym sexem znać mnie na wylot wiedzieć czego potrzebuje i to abyśmy rozumiały się bez słów aby nasze ciała pragnęły siebie nawet w oddali i by jedno spojrzenie wystarczyłoby abym czuła podniecenie mrowienie i nieopisaną siłę która ciągnie mnie w jej stronę aby nie była zabawką a erotycznym ciachem tylko dla mnie które mogłabym jeść delektować się jej ciałem zapachem skóry i delikatnością pomieszaną z namiętnością by była zaborcza a zarazem skromna i niebywale spokojna by mogła odnajdywać we mnie pasje namiętności głębię aby rozchwiała mnie emocjonalnie będąc ze mną aby potrafiła pocieszyć rozumieć i nie przekonywać do banalności gdy niem ma jej w pobliżu by uzależniała tak bym bez niej czuła się jak ćpun który od uzależnienia błądzi ślepo patrząc w sufit dla niej gotowa na wszystko chce poświęcić życie zatracając się w niej bez reszty móc dać jej wszystko i nic być okryciem w nocy i jedynym bogactwem jakie może mieć .... spadając w skrajność popadając w rutynę widzę białe twarze bez większego wyrazu a tu gdzie mogłabym kochać widzę czarną dziurę w czeluści namiętności chłonę obraz jej twarzy nie widząc rys jak na szkle mróz chce być tym zimnem które może ją oplatać bez większego proszenia się chciałabym być tym deszczem który tak bezczelnie na nią leci móc być jej torebką która tak mocno i praktycznie trzyma w ręku i ściska do siebie grzebiąc jej w największych zakamarkach czasem z pasją a czasem ze zdenerwowania szukając w niej rzeczy mogłabym być jej długopisem który tak mocno wbija w palec gdy kładzie podpis na kartce lub pisze list nie wiedząc co czyni gdy tak na mnie działa tym ściskiem chciałabym być tą sukienka co bez większego wstydu ociera się o jej ciało delikatnie muskając jej skórę nie proszę o dużo chcąc być częścią jej życia być bielizną która ona nosi idąc do pracy bo przy mnie nie musi mieć niczego wtedy delikatnymi majteczkami chciałabym być aby móc wpijać się w jej gorące warki i łechtać próżnie martwiąc się czy aby zawsze będzie czuła tą rozkosz gdy delikatnie podgryzałabym jej wargi sromowe mogłabym być jej stanikiem i z szelmowskim uśmiechem dotykać jej piersi unosząc przy tym delikatnie pierś z podniecenia napięte sutki domagały by się podgryzania i lizania aż do spełnienia byłabym jej podwiązką która delikatnie zaciska jej uda by móc czuć ją Ona powinna byc dla Mnie jak modlitwa przed snem abym już zawsze była wierna przekonaniu że ona będzie ze mną Chciałabym Kochać się znią wszędzie na zawsze mając obraz jej magicznej siły energicznych ruchów i wspaniale delikatnego ciała jedwabistej skóry delektując się nią codziennie dla mnie zawsze byłaby piękna bez potrzeby udawania kogoś kim nie jest tak można by powiedzieć że potrzebuje ideału których przecież nie ma i że takie tylko w bajkach a czy to nie to przecież jest naszym codziennym zadaniem?chcieć czuć się jak w bajce nawet teraz pisząc to jestem maksymalnie podniecona i gubię literki ale wiem że taki ideał będzie tylko wtedy gdy będę naprawdę szczęśliwa i głęboko zakochana mój chaos myśli gdy wstaje rano właśnie tak wygląda jedne powiedzą że to jakieś gramatyczne nieporozumienia a to są moje pragnienia które codziennie rosną w siłę ja już taka jestem chaotyczna i bezpośrednia spontanicznością kreuje mój świat dlatego może jestem sama bo nikt nie zna mojego świata tutaj pierwszy raz odkrywam go i pielęgnuje ciąg dalszy nastąpi chcesz Nim być??

hr-line

18:23, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 21 lipca 2014

źródło: kobiet-kobietom.com

UKŁAD IDEALNY...

Witam, szukam zadbanej, konkretnej, KOBIECEJ kobiety na czysty układ bez zobowiązań 26 +

Jestem kobieca. Mieszkam we Wrocławiu.

Czekam na zdecydowane, dojrzałe kobiety.

hr-line

młoda szuka przygody

Jestem wesołą, spontaniczną 22 letnią dziewczyną. Szukam dojrzałej kobiety, która wprowadziłaby mnie w świat namiętnych uniesień, oraz szalonej zabawy w łóżku. Jestem chętna na eksperymenty i różnego rodzaju wariacje, w końcu raz się żyje. Jeśli chodzi o moje wymagania to sama mam 170 cm wzrostu, długie, ciemne włoski, piękne krągłości i takich dziewczyn pragnę. :)

hr-line

bez zobowiązań

Chciałabym poznać kobietę, świadomą siebie, która nie chce / potrzebuje/szuka związku, chce natomiast relację z wątkiem erotycznym bez zobowiązań i wymuszonych deklaracji. Panie wybaczą, ale z racji rodzaju ogłoszenia i świadomości własnej interesują mnie panie typu kobiecego(pod względem wyglądu i zachowania), szczupłe. Z życiowego doświadczenia gustuję w starszych kobietach, ale jeśli mnie zainteresujesz to kto wie. Do tego bardzo świadoma siebie i swoich potrzeb oraz wolności własnej.
Mój wiek 29 lat- reszta do doprecyzowania już w wymianie mailowej.
Najlepiej z Trójmiasta, ale nie koniecznie. 

hr-line

Niezobowiązujące spotkanie/a...

Szukam kogoś do wspólnych chwil opartych na obopólnej przyjemności. Do niezobowiązujących spotkań na terenie kraju. ( z chęcią dojadę we wskazane miejsce) :-)
Najlepiej kobietę, o lekko chłopięcej/męskiej urodzie, z pozytywnym spojrzeniem na świat.
Lubiącą zbliżenia i rozmowy.

Ja, wrażliwa, zrównoważona, z poczuciem humoru 29-latka, z województwa pomorskiego. 
19:44, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 20 lipca 2014

źródło: kobiety-kobietom.com

 

Zbliż mi nieobecność swoją aż do dna...
Kobieto tak szalona jak i poważnie myśląca, tak zwyczajna, jak i niezwykła… Pełna ciepła i wewnętrznej mądrości. Kobieto ciekawa świata i ludzi.
Kobieto niebanalna, z którą można prowadzić dialog po świt i milczeć godzinami…


Bez Ciebie jak
bez uśmiechu
niebo pochmurnieje
słońce
wstaje tak wolno
przeciera oczy
zaspanymi dłońmi
dzień -
…dzień bez Ciebie jest dniem straconym. 

hr-line

06:05, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 lipca 2014

źródło: kobiety-kobietom.com

Walcz o to, co najcenniejsze :)

Nie wolno nie walczyć,nie wolno nie cierpieć,nie wolno nie umierać.. Nadszedł czas, by walczyć,cierpieć,nadszedł czas by wygrywać! Nie możesz się poddawać,nie możesz tracić nadziei,nie możesz nie wierzyć w siebie . Wszystko się zaczyna w głowie. Tam zachodzą wszystkie procesy. Myśl pozytywnie,zaufaj sobie a zobaczysz,że życie zacznie dopisywać.
Powiem Ci coś - jeżeli chcesz czegoś,walcz o to. Człowiek nie może umrzeć,nie dając z siebie wszystkiego,nie płacząc z bólu i na skutek odniesionych ran,człowiek nie może zrezygnować. Słyszysz? Nigdy nie rezygnuj. Zaryzykuj.
Otworzyłaś to ogłoszenie,dlaczego? Szukasz kogoś konkretnego? Szukasz przygody,przyjaźni,miłości? Czego szukasz i oczekujesz od życia ? A może chciałabyś w jednej osobie dobrego przyjaciela,kobietę i kochankę? Wszystko w jednym? Jest to możliwe?
Nadchodzi w życiu taki dzień,kiedy musisz zdecydować, do którego pociągu chcesz wsiąść ,a kiedy już w nim jesteś,nie możesz myśleć,co by się stało,gdybyś wsiadł do innego. Trzeba czerpać radość i maksymalnie wykorzystywać wszystko,co oferuje dany pociąg. Nie możemy poznać tego,co skrywają pozostałe,chociaż wiele razy obudzimy się w nocy,bo śniło się nam,że są lepsze. W rzeczywistości perfekcja istnieje tylko w nas samych,w tym,co sami uważamy za perfekcyjne. Wszystkie ścieżki powiodą w nas różne miejsce,ale to nasze kroki pozwolą nam znaleźć szczęście.
Szukasz kogoś idealnego? Źle trafiłaś. Ja nie jestem idealna, Ty pewno też nie. Szukasz tutaj szczęścia? Czy zabicia uczucia do swojej byłej? Czy jesteś pewna tego,czego tutaj szukasz? Zastanów się. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Nic. Każdy pociąg niesie coś za sobą, więc ujrzyj ten dobry pociąg i nim podążaj.

Jestem osobą,uczącą się w Technikum. Mam ambitne plany na przyszłość i chęć ich zrealizowania. A chęć to już połowa sukcesu, nie? Mam wiele wyimaginowanych sytuacji w swojej głowie i niespełnionych marzeń,pragnień czy wyuzdanych sytuacji. Wiesz co mam na myśli? Czuła,wrażliwa,troskliwa,inteligentna,spostrzegawcza,romantyczna i zadbana. Tworzy mnie jeszcze szczerość,która graniczy z bezczelnością,więc czy jestem bezczelna czy szczera ? A może to i to?
Interesuje się bieganiem,ale póki co studiuję tylko teorię tej dyscypliny. Mam w planach przełożyć ją na czyny,wielkie czyny! :)
Wszystko to,nie świadczy ,że jestem wyjątkowa,prawda? Czy chociaż trochę Cię zainteresowałam? Stawiasz sobie pytanie,kogo szukam?
Zdecydowanie kobiety-jednej,więcej mi nie potrzeba. Potrafię się w pełni zadowolić jedną osobą. :)
Inteligentnej,wiernej (nie dodałam,ale ja tę cechę posiadam),szczerej,romantycznej,ciepłej,troskliwej z ambicjami i zainteresowaniami. Znajdzie się tutaj taka osóbka? Tak! To na pewno będziesz Ty! Nieważne,czy masz krótkie włosy,czy długie,czy stopę małą czy wielką. Mówią,że wygląd się nie liczy,ale czy na pewno? Umówiłabyś się z baleronem,który zajmuje 3/4 siedzenia dla dwojga osób? Chyba nie,prawda? Czy czułabyś pociąg do takiej osoby? Na wszystkie te pytania odpowiedz sobie sama. Raczej preferuje szczupłą lub normalną figurę. Nie wychudzoną i nie grubą(wylewa się z każdej strony,a brzuch to pod same kolana). Wybacz,jeżeli sprawiłam Ci przykrość.
Zdecydowanie preferuję starsze kobiety. Ja mam 18 lat, więc Ty możesz mieć nawet 32 lata (dla zrozumienia od 20 lat do 32 ). Naprawdę. Im większą dojrzałością się wykażesz tym większy plus dla Ciebie :) (dojrzałością nie wiekową, a życiową :p) .
Wypisując te wszystkie kryteria mam wrażenie, jakbym tworzyła kryteria do castingu. Oj nie ! Nie jesteśmy na żadnym castingu. Jesteśmy my. Ty zrobisz wszystko aby mnie zainteresować,a ja spróbuję Cię zaczarować i zostawić dla siebie! :)

Z szerokim uśmiechem zapraszam do korespondencji. :)
Ps.nie musisz mieszkać na Śląsku. Zawsze można się przeprowadzić :) 

hr-line

21:29, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14 lipca 2014

źródło: kobiety-kobietom.com

Chojnice, Gdańsk i takie tam okolice

Witam, poszukuję kobiety. No to tyle :)
nie odpisuj, jeśli mieszkasz na drugim końcu Polski, jeśli szukasz przygód lub jeśli wyglądasz jak facet. Ja 21 lat, tel jeśli masz orange

hr-line

kobieca kobiecej :P

Mieszkam w zabitej wiosce jakiej jest Lubliniec:P Często jestem w Katowicach,czy Częstochowie ...więc było by bardzo milo gdyby pojawiła się jakaś niewiasta z tychże okolic... biorąc pod uwagę fakt,ze niedawno się tu przeprowadziłam nie znam tu nikogo... well... czekam na odzew ze strony kobiet które przede wszystkim wyglądają jak kobiety ,i maja zalążek mózgu ...bedzie wtedy idealnie :) ściskam ,dobrego słonecznego dnia !

hr-line

chciałabym spotkać....

W tym roku skończyłam 40 lat. Mam wyższe wykształcenie, pracuję. Szukam partnerki także wykształconej i pracującej oraz oczywiście zmysłowej, bardzo kobiecej, zadbanej, w wieku 30-50 lat.

hr-line

Może właśnie Ciebie..

Wiem , że gdzieś tam jesteś..
Szukam , a raczej chciałabym Cię odnaleźć.

Poszukuję kobiecej kobiety, takiej która będzie mnie rozumiała bez słów , a ja ją ;)

Jeśli chcesz napisz , z chęcią Cię poznam.. ;)
Fajnie by było poznać kogoś z kim można by się wybrać na wakacje.. ;) 

hr-line

Mądrej,empatycznej.Okolice Śląska ale niekoniecznie...

Jak w tytule. Kobiecej. Bez nałogów. Nie interesuje mnie wieczne mailowanie. Wiek 29 +.

hr-line

Poznam:)

Jestem na tyle niezależnym człowiekiem , że bez mrugnięcia okiem dam się uzależnić kobiecie, która mnie zauroczy. Szukam Normalnej Ogarniętej Myślącej
Dziewczyny... mam dość pustych
lasek które nic sobą nie reprezentują
a jedynie 'tępactwo'... Nie wiem dokładnie jaka to będzie relacja, czy przyjaźń czy zwykła znajomość, zależy od tego jak się sobie spodobamy i dogadamy :)
Proszę aby nie pisały męskie lub w związkach kobiety.
Wygląd nie ma znaczenia :)
Jeżeli masz zamiar napisać do mnie tylko po to, by skrytykować moje ogłoszenie, to lepiej nie pisz :)
Tylko kobiece, zdecydowane, z poczuciem humoru Kobiety zapraszam :) nooo i oczywiście w przedziale wiekowym od 17 do 28 :)

PS: Chciałabym żebyś miała głowę na karku, a nie w chmurach :) zostawiam gg

hr-line

18:35, katarzynaformela , kobiety-kobietom
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2